طرح تولید خط کش دیجیتالی

طرح تولید خط کش دیجیتالی – خط کش دیجیتال یک سنسور اندازه گیری است که می تواند میزان جابه جایی را با دقت میکرون به ما نشان بدهد.
معمولا خط کش دیجیتال از دو قسمت بدنه خط کش و هد خط کش تشکیل شده و هروقت بدنه نسبت به هد حرکت کند ما در خروجی سیگنال هایی خواهیم داشت.
سیگنال های خروجی از خط کش هم میتوانند به نمایشگر ها ، PLC ها ، CNC ها و به مدار های می میکروکنترلری متصل شوند.

انواع خط کش دیجیتال

خط کش دیجیتال MLC۳۲۰

یکی از پرکاربردترین خطکش های دیجیتال شرکت آتک سنسور ترکیه است این خطکش از طول ۱۰ سانت تا ۱۲۰ سانت عرضه می گردد .

خط کش دیجیتال MLC۳۱۰

برای طول های بالاتر از ۱۲۰ سانت و از طول ده سانت تا بیست متر تولید می گردد

خطکش دیجیتال مغناطیسی MLC۴۱۰

این خط کش دیجیتال مخصوص ماشین پرس برک ؛ گیوتین و .. است. این خط کش دیجیتال ترکیبی از یک خط کش دیجیتال و یک گاید جهت حرکت هد(سنسور ) خط کش است و به هد اجازه می‌دهد تنها در مسیری مستقیم (راستای طول خط کش )حرکت کند این خط خط کش در مواردی کاربرد دارد که راستای حرکت با راستای خط کش یکسان نباشد و در راستای حرکت نسبت به راستای خط کش دچار انحراف شود.

خطکش دیجیتال مغناطیسی MLC۴۲۰

این سری از خط کش دیجیتال هم مانند MLC۴۱۰ مخصوص ماشین پرس برک ؛ گیوتین و …. است. و تنها تفاوت آن ها ،ظاهرشان میباشد.

خط کش دیجیتال مغناطیسی MLS۱۱۰

خط کش دیجیتال سری MLS۱۱۰ به همراه نوار مغناطیسی و پروفیل های سری PS تبدیل به یک خط کش کامل میگردد. این خط کش با دقت ,به راحتی نصب می گردد و دارای قیمت ارزان است این خط کش در جاهایی که فضای لازم جهت نصب خط کش بسیار محدود می باشد کاربرد دارد این خطش کاملاً کنتاکت لس بوده و هیچ نیرویی بین هد و خط کش ایجاد نمی گردد.

خط کش دیجیتال مغناطیسی MLS۱۲۰

خط کش دیجیتال MLS۱۲۰ هم از نظر رزولیشن و ولتاژ شبیه به MLS۱۱۰ بوده و تنها از لحاظ ظاهری کمی با یکدیگر تفاوت دارند.

خط کش دیجیتال مغناطیسی MLS۱۳۰

خط کش دیجیتال MLS۱۳۰ نیز از نظر رزولیشن و ولتاژ شبیه به MLS۱۲۰ و MLS۱۱۰ میباشد ولی دارای ابعاد کوچک تری نسبت به MLS۱۱۰ و MLS۱۲۰ میباشد.

انواع خط کش های دیجیتال نوری

خط کش های نام برده شده از نوع مغناطیسی هستند

خط کش دیجیتال نوری ALS۴

خط کش دیجیتال نوری ALS۴ ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه میباشد که از طول ۵۰ تا ۱۰۰۰ میلیمتر تولید میشود.

خط کش دیجیتال نوری ALS۵

خط کش دیجیتال ALS۵ نیز ساخت شرکت آتک سنسور ترکیه میباشد و در طول های ۵۰ تا ۱۰۰۰ میلیمتر تولید میشود. این سری از خط کش ها نسبت به ALS۴ دارای ابعاد بزرگ تری میباشد.

خط کش دیجیتال نوری ALS۶

خط کش دیجیتال ALS۶ در طول های ۱۱۰۰ میلیمتر تا ۳۰۰۰ میلیمتر تولید میشود و از نظر ابعادی نسبت به ALS۴ و ALS۵ بزرگ تر میباشد.

خط کش دیجیتال نوری KA۳۰۰

خط کش دیجیتال KA۳۰۰ ساخت شرکت سینو SINO چین میباشد و در طول های ۷۰ تا ۱۰۲۰ میلیمتر تولید میشود. .

خط کش دیجیتال نوری KA۵۰۰

خط کش دیجیتال KA۵۰۰ ساخت شرکت سینو چین میباشد و در طول های ۷۰ تا ۵۷۰ میلیمتر تولید میشود. این سری از خط کش ها نسبت به سری KA۳۰۰ دارای بدنه باریک و ظریف تری میباشند.

خط کش دیجیتال نوری KA۶۰۰

خط کش دیجیتال KA۶۰۰ نیز ساخت شرکت سینو چین بوده و در طول های ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ میلیمتر تولید میشود.

موقعیت رفرنس‌

این خط‌ کش‌ها هر ۵۰ میلیمتر یک رفرنس دارد به‌ همین جهت به‌راحتی جایگزین دیگر خط‌ کش‌ها می‌گردد . پیش از‌این خط‌ کش‌ها یک رفرنس در ابتدای خط‌ کش یا وسط داشتند و هنگام جایگزین شدن می‌بایست به مشخصات رفرنس نیز توجه کرد

کد آیسیک مرتبط با طرح تولید خط کش دیجیتالی

کد آیسیک مخفف International Standard Industrial Classification (سیستم بین المللی طبقه بندی استاندارد صنایع) است. کد گذاری به عنوان روش ساده و دقیق برای تعیین هویت کالا، قطعات ، مدارک و اموال ، سالها است که در سطح شرکت هاو زنجیره های تأمین مورد استفاده قرار می گیرد.
کد آیسیک خط کش دیجیتالی ۳۳۱۲۵۱۲۳۰۷

کد تعرفه گمرکی مرتبط با طرح توجیهی تولید خط کش دیجیتالی

تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .
تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.
کد تعرفه گمرکی خط کش دیجیتالی ۹۰۱۷۲۰۰۰ می باشد.

برای اخذ وام و تسهیلات نیاز به طرح توجیهی به روز و اختصاصی دارید و  برای درخواست طرح توجیهی و بروز کردن طرح موجود در این مقاله می توانید با شماره 45518-021 و یا 09120213393 تماس بگیرید.

برای اینکه با تمامی محاسبات و موارد لازم برای اجرای طرح توجیهی تولید اسلب سنگ مصنوعی آشنا شوید و از آن استفاده کنید می توانید با دانلود فایل بصورت کامل با طرح توجیهی گفته شده بیشتر آشنا شوید و همچنین طرح توجیهی ، پروانه کسب و پروانه بهره برداری و جواز تاسیس خود را می توانید در سایت بهین یاب درخواست دهید.