طرح تولید خمیر بازی

طرح تولید خمیر بازی – ماده اي نرم و شكل پذير است كه براي بازي بچه ها در خانه و مدرسه استفاده مي شود. خمير بازي براي اولين بار در امريكا و براي تميز كردن كاغذ ديواري توليد شد و در دهه ي ۱۹۵۰ ميلادي به عنوان وسيله بازي كودكان استفاده گرديد . براي بسياري از كودكان خمير بازي يا بازي با گل رس اولين تجربه سه بعدي هنري مي باشد در هنگام بازي با گل رس يا خمير بازي انگشتان دست كودك تماس مستقيم با اين مواد را دارد و هنگام بازي كودك علايق و روياهاي خود را بروز مي دهد كمك به افزايش حس عمقي و لامسه دست -افزايش قدرت و بهبود حركات ظريف دست و افزايش هما هنگي چشم ودست -افزايش توجه و تمركز – رها كردن اندروفين در خون و كمك به بهبود سيستم ايمني و گردش خون- پرورش قوه ابتكار و خلاقيت -پرورش قوه تخيل و تفكر – افزايش اعتماد به نفس – كنترل استرس و ايجاد امنيت و ارامش از فوايد بازي با خمير است.

نگاهی به تاریخچه طرح توجیهی

خمیر بازی یک ترکیب مدل سازی مورد استفاده توسط کودکان برای سرگرمی ، هنر و کار دستی در خانه و آموزشگاه می باشد . این محصول برای اولین بار در دهه ۱۹۳۰ در شهر سینسیناتی در ایالت اوهایو آمریکا به عنوان پاک کننده کاغذ دیواری تولید شد . خمیر بازی در یک کنفرانس آموزشی به عنوان وسیله ای برای سرگرمی کودکان در سال ۱۹۵۶ رونمایی شد و سپس در فروشگاه های معتبر عرضه شد . تبلیغات خمیر بازی در برنامه های تلویزیونی کودکان در سال ۱۹۵۷ باعث محبوبیت و افزایش فروش این محصول شد. در سال ۲۰۰۳ ، انجمن صنعت اسباب بازی ، خمیربازی را در ” فهرست اسباب بازی های قرن خود ” نامگذاری کرد .

کد آیسیک مرتبط با طرح تولید خمیر بازی

کد آیسیک مخفف International Standard Industrial Classification (سیستم بین المللی طبقه بندی استاندارد صنایع) است. کد گذاری به عنوان روش ساده و دقیق برای تعیین هویت کالا، قطعات ، مدارک و اموال ، سالها است که در سطح شرکت هاو زنجیره های تأمین مورد استفاده قرار می گیرد.
کد آیسیک خمیربازی ۳۶۹۴۵۱۲۳۰۶

کد تعرفه گمرکی مرتبط با طرح تولید خمیر بازی

تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .
تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.
کد تعرفه گمرکی خمیر بازی ۹۵۰۳۷۰ می باشد.

پیش بینی وضعیت سرمایه گذاری در طرح توجیهی تولید خمیر بازی

ظرفیت تولید سالیانه : ۱۲.۰۰۰.۰۰۰ عدد
نرخ برابری دلار : ۲۲۰۰۰ تومان
مساحت زمین موردنیاز : ۲۰۰۰ مترمربع
زیربنای کل : ۶۰۰ مترمربع
تعداد نیروی انسانی مورد نیاز : ۱۸ نفر
میزان سرمایه گذاری ثابت : ۳ میلیارد تومان (بدون احتساب هزینه زمین)
ارزش ماشين آلات و تجهيزات : ۷۵۰ میلیون تومان
نرخ بازده داخلی در سال مبنا : ۳۲ درصد

برای اخذ وام و تسهیلات نیاز به طرح توجیهی به روز و اختصاصی دارید و  برای درخواست طرح توجیهی و بروز کردن طرح موجود در این مقاله می توانید با شماره 45518-021 و یا 09120213393 تماس بگیرید.

برای اینکه با تمامی محاسبات و موارد لازم برای اجرای طرح توجیهی تولید اسلب سنگ مصنوعی آشنا شوید و از آن استفاده کنید می توانید با دانلود فایل بصورت کامل با طرح توجیهی گفته شده بیشتر آشنا شوید و همچنین طرح توجیهی ، پروانه کسب و پروانه بهره برداری و جواز تاسیس خود را می توانید در سایت بهین یاب درخواست دهید.