درباره بهین یاب

بهين ياب، درگاه اطلاعات و خدمات صنعت، معدن و تجارت است. ما در وب سایت بهین یاب تجارت به بررسی طرح توجیهی صنعتی، کشاورزی، خدماتی و سایر انواع دیگر پرداخته و طرح های جدید متناسب با خواسته شما را در اختیارتان قرار داده ایم.

 اين درگاه، پنجره واحد براي ارايه اطلاعات و خدمات مورد نياز فعالان بخش صنعت، معدن و تجارت  است كه توسط  وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازي شده است.

به جرات می توانیم ادعا کنیم که جامع ترین و پرمحتواترین وب سایت در حوزه ارائه طرح توجیهی در پیش روی شما قرار دارد. کلیه مطالب این وب سایت و اطلاعاتی که در مشاوره حضوری یا تلفنی با کارشناسان دریافت می فرمایید نتیجه تجربه متعدد و تحقیق در قوانین و امور اجرایی بوده و تلاش ما بر این است تا ایده های کاربردی و راه حل‌های عملی در زمینه تجارت و کسب و کار مرتبط را با زبانی ساده و قابل استفاده برای عموم در اختیار شما و مراجعین محترم قرار دهیم.

این روش ها و قوانین بارها راستی آزمایی شده است، با این حال مدام بازبینی می‌گردد و در صورت هر گونه تغییر بروز رسانی خواهد شد. در صورتی که پس از مطالعه مطالب این سایت به نتیجه لازم نرسیدید یا نیاز به مشاوره بیشتر داشتید مشاورین، وکلا و کارشناسان ما به صورت تلفنی و یا حضوری و حتی آنلاین، اطلاعات لازم و موثرترین راهکارها را با توجه به شرایط کاری و نوع فعالیت شما در اختیارتان خواهند گذاشت تا بدون اتلاف زمان و هزینه اضافی که در پیشرفت و ارتقاء هر شرکت و موسسه ای تأثیرگذار است در کمترین زمان ممکن، بهترین و صحیح ترین روشها را با کیفیت حرفه ای و هزینه های منصفانه به شما مشتریان گرامی ارائه دهند.

بهین یاب تجارت خود را متعهد به پیگیری مستمر، دقیق، حرفه ای و دلسوزانه فرایند ثبت تک تک موکلین و مراجعین و پاسخگویی در تمامی مراحل بصورت 24 ساعته می‌داند. همچنین حفظ حریم شخصی و رعایت حقوق اشخاص و مراجعین از اصول مهم برای این گروه است. گروه ما صداقت و شفافیت را مبنا و اصل اساسی فعالیت خود دانسته و در تمامی امور و مراحل با نظارت مداوم و دقیق بر روند کار، خود را ملزم به رعایت این اصول می‌داند.