طرح تولید کاغذ فیلتر ممبران

طرح تولید کاغذ فیلتر ممبران – فیلتر ممبران یکی از اجزای اصلی در تصفیه آب به روش های مختلف از قبیل اسمز معکوس و اولترافیلتراسیون می باشد که تاثیر بسزایی در حدف آلاینده های فیزیکی، بیولوژیکی و شیمیایی دارد. عملکرد ممبران در تصفیه آب بر پایه حذف مواد آلاینده به کمک غشای نیمه تراوا بوده و از ورود ناخالصی ها به بخش آب تصفیه شده جلوگیری میکند.بیش از ۱۰۰ نوع کاغذهای صافی و فیلتر ممبران های موجود است , این کاغذ و فیلترها دارای طیف وسیع کاربرد در زمینه های زیست شناسی و شیمی و داروسازی می باشد.

کاربرد انواع کاغذ فیلتر ممبران

– فیلتراسیون
– جداسازی ذرات جامد از مایع
– خالص سازی

کاربرد ممبران فیلتر و فیلتر سرسرنگی

– جداسازی
– استریل کردن
– خالص سازی

کد آیسیک مرتبط با طرح توجیهی تولید کاغذ فیلتر ممبران

کد آیسیک مخفف International Standard Industrial Classification (سیستم بین المللی طبقه بندی استاندارد صنایع) است. کد گذاری به عنوان روش ساده و دقیق برای تعیین هویت کالا، قطعات ، مدارک و اموال ، سالها است که در سطح شرکت هاو زنجیره های تأمین مورد استفاده قرار می گیرد.

نام محصولکد آیسیک
کاغذ مخصوص ساخت صافی۲۱۰۱۴۱۲۳۳۷

کد تعرفه گمرکی مرتبط با طرح توجیهی تولید کاغذ فیلتر ممبران

تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .
تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

نام محصولکدتعرفه گمرکی
کاغذ مخصوص ساخت صافی۴۸۰۵۴۰۰۰

پیش بینی وضعیت سرمایه گذاری طرح تولید کاغذ فیلتر ممبران

ظرفیت تولید سالیانه : ۲۵۰۰ تن
نرخ برابری دلار : ۲۷۰۰۰ تومان
مساحت زمین موردنیاز : ۴۰۰۰ مترمربع
زیربنای کل : ۱۵۰۰ مترمربع
تعداد نیروی انسانی مورد نیاز : ۴۰ نفر
میزان سرمایه گذاری ثابت : ۴۵ میلیارد تومان(بدون احتساب هزینه زمین)
ارزش ماشين آلات و تجهيزات : ۲۷ میلیارد تومان
نرخ بازده داخلی در سال مبنا : ۳۹ درصد

برای اخذ وام و تسهیلات نیاز به طرح توجیهی به روز و اختصاصی دارید و  برای درخواست طرح توجیهی و بروز کردن طرح موجود در این مقاله می توانید با شماره 45518-021 و یا 09120213393 تماس بگیرید.

برای اینکه با تمامی محاسبات و موارد لازم برای اجرای طرح توجیهی تولید کاغذ فیلتر ممبران آشنا شوید و از آن استفاده کنید می توانید با دانلود فایل بصورت کامل با طرح توجیهی گفته شده بیشتر آشنا شوید و همچنین طرح توجیهی ، پروانه کسب و پروانه بهره برداری و جواز تاسیس خود را می توانید در سایت بهین یاب درخواست نمایید.