طرح تولید نوار چسب پارچه ای

طرح تولید نوار چسب پارچه ای – چسب پارچه ای جهت عایق کردن تمامی دسته سیم های موجود در خودرو میباشد که مانع از گرم شدن یا اشتعال سیم کشی خودرو می شود یک چسب قوی که در همه جا کاربرد دارد و این نوار همه کاره است که همیشه برای بسته بندی یا بسته شدن یک کارتن حمل و نقل مفید است. به دلیل ساختار قوی پروپلین، مقاومت بالایی دربرابر اشعه ماورا بنفش دارد. یک چسب قوی و مورد اعتماد برای بسته بندی های شماست.

این چسب قدرت نگهداری بالایی در بسته بندی کارتن ها با جنس های مختلف دارد. چسب شیشه ای پهن می تواند جعبه های سنگین را تحمل کند. این چسب می تواند روی همه ی کارتن ها و جعبه ها مانند جعبه های بازیافتی بچسبد. چسب پهن شیشه ای در برابر پاره کردن مقاومت می کند و هنگام استفاده به راحتی باز می شود و سریع به سطح می چسبد. اطلاعات بیشتر چسب عایق پارچه ای ضد سایش و تحمل حرارتی بالا مخصوص سیم کشی خودرو و ماشین و عایق کردن سیم های ماشین است. ویژگی های چسب پارچه ای تزا : مقاوم در برابر حرارت بالا مقاوم در برابر فرسایش طول عمر بسیار بالا در برابر تاثیرات محیطی مقاوم است استفاده بسیار آسان با دست یا دستگاههای اتوماتیک ضد اشتعال و شعله ور شدن جذب آب بسیار عالی عایق بسیار عالی صدا کاربردهای چسب پارچه ای : عایق کردن سیم های خودرو و وسیله های نقلیه استفاده ی بسیار زیاد از چسب پارچه ای در سیستم های ضبط و باند یا سیستم های صوتی و تصویری به علت نویز گیر بودن چسب پارچه ای بهترین گزینه برای جمع کردن سیم ها ، مرتب کردن و ضد نویز کردن آن در یک سال شاید میلیون ها خودرو در سراسر جهان تولید شود در حالی که نوع تولید ، ساخت قطعات و ویژگیهای هر وسیله نقلیه ممکن است متفاوت باشد اما در هر وسیله نقلیه نیاز به یک مهار کننده و عایق سیم های خود دارد . عایق کردن و مهار کردن این سیم ها در سرتاسر ماشین از چراغ های جلو و عقب ، سیستم هدایت گر خودرو ، جعبه فرمان ، فیوز ها ، سوئیچ ، گرم کن صندلی و … ادامه دارد . بهترین ابزار برای مهار کردن ، منظم کردن و عایق کردن این سیم ها مخصوصا در ولتاژ ها و دماهای بالا چسب نسوز پارچه است .

انواع چسب پارچه ای و کاربرد آن ها

چسب پارچه ای الیاف شیشه

مخصوص پوشش نواحی استراتژیک مثل اسپری های حرارتی یا پلاسما اسپری (که در آن ها حرارت بالا هست) طراحی شده است . استفاده ی بسیار زیاد از این چسب پارچه ای برای عایق بندی دستگاه های الکتریکی و پوشش سیم پیچ ها است .
در مورد پوشش سیم پیچ ها (کویل) یکی از روشهای عالی برای محافظت از لاک سیم ها (وارنیش) و … است به نوعی جنس وارنیش های پارچه ای از همین جنس الیاف شیشه می باشد و در مورد سیم ها و کابل هایی که نمیتوانیم از وارنیش استفاده کنیم چسب پارچه ای الیاف شیشه بهترین گزینه می باشد.
همچنین برای آب بندی و دسته بندی کاربردهای غیر الکتریکی هم از این چسب استفاده می کنیم در مناطقی و قسمت هایی که میخواهیم در برابر شعله و پرتابه های حرارتی محافظت شود (مانند جوشکاری) از این چسب برای پوشش آن ها استفاده می کنیم
استفاده بسیار زیاد در سیم پیچ ها (کویل) ، سیم پیچ موتور ها و ترانسفورماتورها و محافظت از لاک سیم ها
استفاده از چسب پارچه ای الیاف شیشه در سیم پیچ ها
در صنایع خودروسازی به صورت محافظت متقاطع (cross insulating) که هم از چسب پارچه ای عایق و هم از نوار چسب الیاف شیشه استفاده می شود .
در تهویه هوا و سایر لوازم برقی
عایق پوششی برای باتری های یون لیتیومی LI

مزایای نوار چسب پارچه ای الیاف شیشه

-مقاوم در برابر حرارت
-مقاوم در برابر مواد شیمیایی و حلال ها
-مقاوم در برابر پارگی و چسبندگی بالا

تولید نوار چسب پارچه ای عایق کرک دار کوروپلاست

چسب پارچه ای عایق کرک دار کوروپلاست آلمانی یکی از بهترین گزینه ها در صنایع خودروسازی می باشد . کمپانی های بزرگی همچون آئودی ، فولکس واگن ، بی ام دبیلو ، نیسان موتور ، فیات ، دایملر ، چانگان و … از این چسب پارچه ای برای عایق کردن و حفاظت سیم ها و کابل ها در برابر حرارت و سایش در داخل کابین خودرو و موتور استفاده می کنند .
این نوار چسب تحت بالاترین استاندارد های سختگیرانه و کیفیت بسیار بالا ساخته می شوند .

ویژگی های چسب پارچه ای کرک دار کوروپلاست

برای دسته بندی و اتصال سیم ها و کابل ها
چسب پارچه ای کرک دار کوروپلاست مخصوص ضد ضربه کردن و ضد نویز کردن کابل ها و سیم های ضبط و باند استفاده می شود
ضد سایش و پوسیدگی
عایق کردم سیم کشی خودرو
انعطاف پذیر و مقاوم در برابر آب و هوای گرم و سرد
باز دارنده حرات و گرما
قابل شستشو
فاقد هالوژن

نوار چسب پارچه ای نسوز

چسب پارچه ای آلمانی نسوز یک نوار چسب نسوز مخصوص جمع کردن ، مهار کردن و حفاظت سیم ها و کابل ها در برابر سایش و حرارت است . از کاربردهای اصلی چسب پارچه ای تزا ۲ سانت استفاده از آن در محفظه نگهداری موتور ماشین جایی که در آن حرارت و سایش بسیار بالا است .
طراحی این محصول مخصوص حفاظت در برابر سایش و حرارت است جنس اصلی چسب پارچه ای عایق تزا از پلی اتیلن پارچه ای است و بهترین جایگزین نوار چسب برق یا همان نوار پلی وینیل است به علت اینکه از نوار چسب پارچه ای در تمام جاها می توان استفاده کرد.
همانطور که گفته شد کاربرد اصلی این نوار در خودرو است یکی از این کاربردها مرتب کردن و مهار کردن کابل ها در زیر داشبورد ، یا کنسول میانی است همچنین بسیار مفید و عالی برای استفاده در سیستم ضبط و باند ماشین و آمپلی فایر است

ویژگی های تولید نوار چسب پارچه ای

مقاوم در برابر حرارت بالا
مقاوم در برابر فرسایش
طول عمر بسیار بالا
در برابر تاثیرات محیطی مقاوم است
استفاده بسیار آسان با دست یا دستگاههای اتوماتیک
ضد اشتعال و شعله ور شدن
جذب آب بسیار عالی
عایق بسیار عالی صدا
مقاومت در برابر اصطحکاک
بسیار انعطاف پذیر و یکدست
مقاوم در برابر رطوبت
مقاومت در برابر فرسایش

کد آیسیک مرتبط با طرح توجیهی تولید نوار چسب پارچه ای

کد آیسیک مخفف International Standard Industrial Classification (سیستم بین المللی طبقه بندی استاندارد صنایع) است. کد گذاری به عنوان روش ساده و دقیق برای تعیین هویت کالا، قطعات ، مدارک و اموال ، سالها است که در سطح شرکت هاو زنجیره های تأمین مورد استفاده قرار می گیرد.
کد آیسیک نوار چسب پارچه ای ۱۷۲۹۴۱۲۳۰۷

کد تعرفه گمرکی مرتبط با طرح تولید نوار چسب پارچه ای

تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .
تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد.تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.

وضعیت واردات و صادرات نوار چسب پارچه ای

با جستجو در اطلاعات گمرک تا امروز تعرفه گمرکی اختصاصی به این محصول اختصاص نیافته لذا میزان واردات و صادرات آن نا مشخص میباشد.

پیش بینی وضعیت سرمایه گذاری طرح تولید نوار چسب پارچه ای

ظرفیت تولید سالیانه : ۲۸۰ تن
نرخ برابری دلار : ۲۲۰۰۰ تومان
مساحت زمین موردنیاز : ۲۵۰۰ مترمربع
زیربنای کل : ۹۰۰ مترمربع
تعداد نیروی انسانی مورد نیاز : ۲۴نفر
میزان سرمایه گذاری ثابت : ۷.۵ میلیارد تومان (بدون احتساب هزینه زمین)
ارزش ماشين آلات و تجهيزات : ۳.۵ میلیارد تومان
نرخ بازده داخلی در سال مبنا : ۳۵ درصد