طرح تولید گارد و رکاب خودرو

طرح تولید گارد و رکاب خودرو – امروزه کمپانی بزرگ خودرو سازی امکانات زیادی را برای خریدان خود در خودروهای تولیدی خود تعبیه کرده اند. که هر کدام از این آپشن ها کارکرد مخصوص به خود را دارد که در بسیاری موارد ما از آن ها آگاهی نداریم. یکی از این آپشن های خودرو گارد و رکاب خودرو است. همانطور که می دانید رکاب یک لوله استیل یا فلزی است که در دو طرف بغل خودرو قرار می گیرد، راننده و سرنشینان به هنگام سوار شدن در خودرو پا های خود را بر روی رکاب می گذارند و داخل خودرو می شوند. گارد خودرو نیز مخصوص ماشین های دو دیفرانسیلی می باشد و بیشتر در این نوع ماشین ها استفاده می شود این گارد در قسمت جلو و عقب خودروها نصب می شود. گارد و رکاب در خودروها یک آپشن لوکس به حساب می آیند که باعث زیبایی خودرو می شوند. این آپشن بیشتر بر روی خودروهای لوکس و گران قیمت وجود دارد.

بر خلاف سایر خودروهای سواری، تقریبا تمام وانت‌های مدرن، خودروهای اسپورت و جیپ ها، دارای گوشه‌های مربعی هستند، نوعی از پیکربندی که بیشتر از اینکه انتخابی باشد ضروری است. در این گوشه‌های تیز که نقاط آسیب پذیری نیز هستند، توصیه می‌کنیم از این محافظ‌ها استفاده کنید. ما از کلمه آسیب پذیر استفاده می‌کنیم چرا که چراغهای جلو و عقب واقعا بدون هیچ محافظی در این مناطق قرار گرفته‌اند.
به همین دلیل، قاب پلاستیکی آنها به راحتی ممکن است آسیب ببیند، صرف نظر از اینکه برخی از وانت‌ها با سپرهای خاص، صفحات اسکید قسمت بار، تایرهای بزرگتر و کیت‌های بالابر محافظت می‌شوند. عبور از بین درختان انبوه، بالا رفتن از جاده‌های سنگی یا عبور از مراتع و دشت‌ها، می‌تواند به سرعت آسیب‌هایی به این بخش‌های خودروی شما وارد کند. چرخ دستی‌هایی که به هنگام خرید استفاده می‌کنید را فراموش نکنید.

حتی اگر پوشش چراغ هم شکسته نشود، ترک‌های مویی ناشی از ضربه‌ها می‌توانند باعث نفوذ آب باران، کم نور شدن چراغ‌ها و ایجاد خوردگی در سوکت‌های لامپ و سیم کشی آن شوند. اگر خودروی جدیدتری با چراغ LED یا فیبر نوری داشته باشید، این مشکل شدیدتر نیز می‌باشد. تمام گارد و رکاب ما از جنس فولاد ساخته شده‌اند که بسیار مقاوم‌تر و بادوام‌تر از دیگر فلزات است. در بیشتر صفحات مربوط به سفارش محصول، شما می‌توانید از بین ورق فولاد ضد زنگ با روکش‌های کروم یا فلز پولیش شده و یا نسخه فولادی سنتی ملایم با روکش پودری سیاه یکی را انتخاب کنید.ارد و رکاب‌ها به راحتی نصب می‌شوند، زیرا آنها به طور مستقیم به همان نقاطی در شاسی پیچ می‌شوند که سپر‌ها در آنجا نصب شده‌اند. تنها کاری که لازم است برای نصب این محافظ‌ها انجام دهید این است که به طور موقت پیچ سپرها را جدا کنید.

به هیچ گونه سوراخ کاری یا جوشکاری نیاز نخواهید داشت. تمام این محافظ‌ها منحصربفرد هستند، به این معنی که آنها با توجه به اندازه، شکل و خطوط طراحی و مدل خاص خودروی شما طراحی شده‌اند. طرح‌های سفارشی به آنها این امکان را می‌دهد تا ظاهری شیک و نه احمقانه پیدا کنند؛ و این حداکثر حفاظت را تضمین می‌کند به این دلیل که هیچ گونه شکافی بین آنها باقی نمی‌ماند. بیشتر محافظ‌ها دارای ساختار لوله‌ای فلزی هستند که یک راه طبیعی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید از سایر قسمت‌های خودرو مانند شبکه جلو، سپر یا لوازم جانبی دیگر محافظت کنید.

موارد استفاده از طرح تولید گارد و رکاب خودرو

طرح تولید گارد و رکاب خودرو در طرح های متنوعی تولید و عرضه می شوند که شما می توانید متناسب با سلیقه خود از آن ها استفاده کنید. در ابتدا از گارد و رکاب خودرو بیشتر برای خودروهایی که می خواستند در مسابقات اتومبیل رانی شرکت کنند، و همچنین رانندگانی که مجبور بودند در مسیرهای بیایبانی رانندگی کنند مورد استفاده قرار می گرفت. چرا که ایمنی را برای خودرو و سرنشینان به ارمغان می آورد. رفته رفته استفاده از گارد و رکاب در خودروهای مختلف فراگیر شده و کمپانی بزرگ خودروسازی در بسیاری از خودروهای تولیدی خود این آپشن را به صورت فابریک بر روی خودرو های تولیدی خود عرضه کردند. با استفاده از رکاب خودرو بخصوص در ماشین های شاسی بلند شما به هنگام سوار و پیاده شدن می توانید پای خود را روی رکاب بگذارید و پیاده شوید راحتی را به هنگام ورود و خروج در خودرو را با رکاب خودرو تجربه کنید.

فرض کنید در خیابان در حال رانندگی هستید و یهو ماشینی در جلو شما توقف می کند، شما نیز فرصت کنترل به موقع خودرو را ندارید و خودرو شما با خودروی جلویی برخورد می کند در این هنگام با استفاده از گارد می توانید مانع بروز خسارت جدی به ماشین خود شوید در مورد رکاب نیز همینطور است ماشین های بغلی شما نمی توانند ماشینشان را به خودرو شما بچسبانند و گارد و رکاب در خودرو برای شما نقش یک محافظ را بازی می کند که محافظ خودرو شما است تا صدمه ای نبیند. با استفاده از گارد و رکاب در خودرو ایمنی را برای خود و سرنشینان به ارمغان بیاورید و از رانندگی خود در شرایط مختلف جاده ای لذت ببرید.

انواع گارد در طرح تولید گارد و رکاب خودرو

گارد در سه نوع برای جلو، عقب و کنارهای خودرو طراحی و ساخته شده است. گارد جلو و عقب به مراتب بیشتر از گارد کنارها مورد استفاده قرار می گیرد. گارد جلو مانع از بروز حادثه در تصادفات و ناهمواری های جاده بر روی قطعات جلویی خودرو می شود. همچنین گارد عقب از منحرف شدن خودرو در هنگام ضربه از پشت جلوگیری می کند.

کد آیسیک مرتبط با طرح تولید گارد و رکاب خودرو

کد آیسیک مخفف International Standard Industrial Classification (سیستم بین المللی طبقه بندی استاندارد صنایع) است. کد گذاری به عنوان روش ساده و دقیق برای تعیین هویت کالا، قطعات ، مدارک و اموال ، سالها است که در سطح شرکت هاو زنجیره های تأمین مورد استفاده قرار می گیرد.
کد ایسیک رکاب خودرو ۳۴۳۰۵۱۲۵۱۰

کد تعرفه گمرکی مرتبط با طرح توجیهی تولید گارد و رکاب خودرو

تعرفه یا به عبارت دیگری(TARIFF) یک نوع معیار رقمی و یا عددی می باشد برای شناسی و تعیین جایگاه کالا در ترخیص کالا .
تعرفه گمرکی میزان حقوق ورودی قابل پرداخت برای ورود کالا می باشد. تعرفه گمرکی در بستر تاریخ مبتنی بر سیستم و روش های خاصی از قبیل اداره گمرک،آمار،حمل و نقل،بیمه و غیره طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد.
کد تعرفه گمرکی رکاب خودرو ۸۷۱۱۲۹ میباشد.

وضعیت واردات و صادرات گارد و رکاب خودرو

با جستجو در اطلاعات گمرک تا امروز تعرفه گمرکی اختصاصی به این محصول اختصاص نیافته لذا میزان واردات و صادرات آن نا مشخص میباشد.

پیش بینی وضعیت سرمایه گذاری طرح تولید گارد و رکاب خودرو

ظرفیت تولید سالیانه : ۱.۴۰۰.۰۰۰ عدد
نرخ برابری دلار : ۲۲۰۰۰ تومان
مساحت زمین موردنیاز : ۶۰۰۰ مترمربع
زیربنای کل : ۱۹۰۰ مترمربع
تعداد نیروی انسانی مورد نیاز : ۴۰ نفر
میزان سرمایه گذاری ثابت : ۱۶.۸ میلیارد تومان (بدون احتساب هزینه زمین)
ارزش ماشين آلات و تجهيزات : ۹.۵ میلیارد تومان
نرخ بازده داخلی در سال مبنا : ۳۷ درصد

 

 

برای اخذ وام و تسهیلات نیاز به طرح توجیهی به روز و اختصاصی دارید و  برای درخواست طرح توجیهی و بروز کردن طرح موجود در این مقاله می توانید با شماره 45518-021 و یا 09120213393 تماس بگیرید.

برای اینکه با تمامی محاسبات و موارد لازم برای اجرای طرح توجیهی تولید اسلب سنگ مصنوعی آشنا شوید و از آن استفاده کنید می توانید با دانلود فایل بصورت کامل با طرح توجیهی گفته شده بیشتر آشنا شوید و همچنین طرح توجیهی ، پروانه کسب و پروانه بهره برداری و جواز تاسیس خود را می توانید در سایت بهین یاب درخواست دهید.